• Anasayfa
  • Oyun
  • Touchgrind BMX'in Yaratıcılarından Yeni Oyun: Rocket Cars

Touchgrind BMX'in Yaratıcılarından Yeni Oyun: Rocket Cars

0
0
0
0
0
Touchgrind BMX ve Mr. Crab gibi unutulmayan oyunların yaratıcısı Illusion Labs, Rocket Cars adında bir oyunla sahalara geri dönüyor. Başarılı grafikleriyle kendinden söz ettiren oyun, gerçeğe yakın fizikleriyle de oyunculara farklı bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.
Touchgrind BMX ve Mr. Crab gibi unutulmayan oyunların yaratıcısı Illusion Labs, Rocket Cars adında bir oyunla sahalara geri dönüyor. Başarılı grafikleriyle kendinden söz ettiren oyun, gerçeğe yakın fizikleriyle de oyunculara farklı bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

Monster Truck, Pickup gibi 5 farklı modda araç seçimi yapabileceğiniz oyunda 67 bölüm bulunuyor. Amacınız ise her klasik yarış oyununda olduğu gibi rakiplerinizi geçip bitiş çizgisine ulaşmak. Ayrıca yolunuza çıkan ( roket vb.) nesnelere dokunarak diğer yarışçıların sizi geçmesini engelleyebiliyorsunuz.  Rocket Cars’ta son dönemlerdeki yarış oyunlarının vazgeçilmezi nitro benzeri bir ateşleyici de unutulmamış. Ateşleyiciyi doldurmanız içinse oyun içinde durmadan saçma sapan hareketler yapmanız gerekiyor. Günlük görevlerin ve birkaç farklı modun bulunduğu oyunu ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz.  
 
 Rocket Cars

 
 
 
  
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0