• Anasayfa
  • Oyun
  • Rocket League'e Merakla Beklenen Basketbol Modu Salı Günü Geliyor!

Rocket League'e Merakla Beklenen Basketbol Modu Salı Günü Geliyor!

1
0
0
0
0
Daha önce ortaya çıkan detaylara göre Rocket League'e Basketbol Modu'nun gelebileceği resmen onaylandı.
2015 yılında verilen tüm oyun ödüllerinde kendisine yer bulan ve toplamda 4-5 ödül birden kazanmış olan Psyonix üretimi Rocket League, oldukça popüler olan ve oynanması da oldukça eğlenceli oyunlardan biri.

Otomobiller ile futbol oynamaya çalıştığınız ve boş zamanlarınızı değerlendirme açısından tavsiye edeceğim oyunlardan biri olan RL, daha önce Twitter üzerinden çalışmlarını paylaşmış ve sizlere buradaki haberimizden aktarmıştık.Şimdi ise bir tanıtım videosu da yayınlayan Psyonix ekibi, 26 Nisan'da Hoops adındaki modu ile basketbol severlerin de dikkatini çekecek gibi görünüyor. Ayrıca The Witcher 3'teki gümüş renkli kurt rozetini de kullanabileceğiniz bir güncelleme alacak olan Rocket League NBA takımlarınin bayraklarını taşıyacak yeni ve ücretli bir DLC de yayınlayacak.
 

Basketbol modu ile yepyeni bir tarza bürünecek olan Rocket League'i daha denememiş olanlar için bu hafta sonu ücretsiz olarak deneyebileceklerini de belirtelim. Şahsen oldukça eğlenceli bulduğum RL'ye gelecek bu güncellemeyi merakla bekliyorum. Son olarak Rocket League'in şu anda %40 indirim ile 18,60 TL'ye satın alabileceğinizi de belirtelim.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0