Rocket League'e Basketbol Modu Geliyor!!

1
1
0
0
0
Rocket League'e Basketbol Modu Geliyor!!
Oldukça sıra dışı bir oyun olan Rocket League, basketbol moduna sahip olacak. 
Sadece birkaç ay içerisinde ülkemizin en çok sevilen oyunlarından birisi olmayı başaran Rocket League, oyuncularına uzun zamandır beklenen bir haber verdi. Rocket League'in resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan tweet'e göre Rocket League, basketbol moduna sahip olacak!

Oyun, basketbol modunun gelmesiyle birlikte 2. moduna kavuşmuş olacak. Şu an sadece futbol modu oynanabiliyor ve bu modu oynayabilmek iyi düzeyde el alışkanlığı gerektiriyor. Zıplama, kontrol, hız ayarlama ve yön değişimi gibi konularda yeterince iyi olabilmek için oyunu sık sık oynamanız, yani pratik yapmanız gerekiyor. 
 


Oyunun futbol modunun oldukça zor olduğunu biliniyor, bu nedenle futbola göre daha detaylı hesaplamalar gerektiren basketbol modunun nasıl olacağı çok merak ediliyor. Bu modun gösterildiği sadece bir görsel yayınlandı ve bu görselde de basket potasının yer son derece yakın olduğunu görüyoruz. Muhtemelen sürekli olarak sekecek olan top (ya da diğer topa göre daha hafif olacaktır) oyuncuların daha kolay basket atmasını sağlayacaktır. 

Rocket League'in attığı tweet'te bakarak bu yeni modun Mart ayı içerisinde geleceğini söyleyebiliriz. Rocket League'i çok daha eğlenceli kılacak olan bu mod, umarım kısa süre içerisinde oyuna dahil edilir.
 
Kaynak: RockPaperShotgun 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0