Rockstar Games'in Yeni Oyunu Sızdırıldı

0
0
0
0
0
Rockstar Games'in Yeni Oyunu Sızdırıldı
GTA ve Max Payne serileri ile yakından tanıdığımız Rockstar Games'in yeni oyunu ile ilgili bilgi sızdırıldı.
GTA ve Max Payne serileri ile yakından tanıdığımız Rockstar Games'in yeni oyunu ile ilgili bilgi sızdırıldı. Bilindiği üzere GTA'nın yapımcısı Rockstar Games bir oyun üzerinde çalıştığını ve bu oyunun 2015 yılında piyasya çıkacağını duyurmuştu. Pek çok kişi bu oyunun GTA 5'in PC veya yeni nesil konsollar için olan versiyonu olacağını düşünüyordu. Bu konu ile ilgili bir diğer söylenti ise Rockstar Games'in üzerine çalıştığı oyunun işin aslında bir GTA DLC olabileceği yönündeydi. Bu konu ile ilgili olarak yeni bir söylenti daha doğrusu bilgi sızıntısı yaşandı.

İlk etapta Rockstar Games'in üzerinde çalıştığı oyun konsolların yanı sıra PC platformu içinde etiketlenmişti. Bu nedenle daha öncesinden de belirttiğimiz gibi pek çok kullanıcı bu oyunun GTA 5'in PC versiyonu olarak görmüştü ancak kısa bir süre önce oldukça ilginç bir gelişme yaşandı. Rockstar Games'in yeni oyunu el konsolları için de etiketlendi. Her ne kadar hangi el konsolları için çıkış yapacağı belli olmasa da muhtemelen Rockstar Games'in bu oyunu yeni bir GTA oyunu olabilir. Daha öncesinden GTA 4'te ki eklenti paketlerinde yapılan sisteme benzer bir oyun çıkabilir gibi gözüküyor.

Son olarak Rockstar Games'in geliştiridği bu oyunun adının "City Stories" olduğu yönünde bazı söylentiler bulunuyor. Çok yüksek ihtimalle GTA 4'ün eklentisi olan "The Ballad of Gay Tony" de olduğu gibi bir oyun mantığı olabileceğini düşünüyorum. Ancak belki de GTA'dan da bağımsız yeni bir oyun bile gelebilir tabi ki. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0