• Anasayfa
  • Oyun
  • Angry Birds'ün Yapımcısından Candy Crush'a Rakip Geliyor

Angry Birds'ün Yapımcısından Candy Crush'a Rakip Geliyor

1
0
0
0
0
Facebook’ta gönderilen isteklerle oyunla alakası olmayan birçok kullanıcıyı canından bezdiren Candy Crush’a rakip geliyor. Angry Birds’ün yapımcısı Rovio imzasını taşıyan oyun Jolly Jam ismiyle piyasaya çıkacak. 
Facebook’ta gönderilen isteklerle oyunla alakası olmayan birçok kullanıcıyı canından bezdiren Candy Crush’a rakip geliyor. Angry Birds’ün yapımcısı Rovio imzasını taşıyan oyun Jolly Jam ismiyle piyasaya çıkacak. 

Son zamanlarda ciddi bir hastalık haline gelen Candy Crush’a yeni bir hastalık daha katılıyor. Uzun süre oynandığı taktirde yolda yürüyen insanları patlattığınızı hayal etmenize sebep olan oyunun Jolly Jam isimli benzerinde, yine renkleri belirli bir düzende eşleştirerek bölümleri son derece hırslı bir şekilde geçmeye çalışıyoruz. Çoğu oyunda olduğu gibi bu oyunda da herkesin iyi dileklerde bulunduğu bölüm sonu canavarları unutulmamış.   



İçerisinde sınırlı sayıda bölüm bulunan oyunun sık sık güncelleneceği söyleniyor ancak oyunun yapımcısı Rovio’dan konuyla ilgili yapıcı bir açıklama henüz gelmedi. Ücretsiz olarak indirilebilen oyunun linklerini aşağıda bulabilirsiniz.
 
 Jolly Jam

 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0