• Anasayfa
  • Oyun
  • Steam'in Muhteşem Yaz İndirimleri Bugün Başlıyor!

Saatlerinizi Ayarlayın: Saat 8'de Steam'in Muhteşem Yaz İndirimleri Başlıyor!

0
0
0
0
0
Steam'in cebimizde ne varsa alıp götüreceği muhteşem yaz indirimleri dönemi bu akşam 20:00'da başlıyor!
Oyunseverlerin favori zamanları bir oyunun çıkışından daha fazla Steam'in meşhur indirim dönemleri olarak dikkat çekiyor. Yıl içinde hatta haftada 2 kere indirim yapıyor olsa da genel olarak binlerce indirim yaptığı dönemlerin en güzeli olan yaz indirimleri geldi çattı.

Hem okulların kapandığı, hem sıcaktan dışarı çıkılmadığı bu dönemler için bire bir olacak Steam yaz indirimleri bu akşam 20:00'da resmen başlayacak. Binlerce oyunun deli gibi fiyatlar ile indirime gireceği, "Onu alayım, aaa bunu da alayım, yav bu da alınır ki" diye diye cebimizdeki son kuruşa kadar vereceğimiz indirim furyası 4 Temmuz 2016 20:00'a kadar sürecek.Cüzdanlarımızı biraz hafifleteceğimiz, bayram harçlıklarını erken almamız gereken bu dönemde özellikle geçtiğimiz senenin AAA oyunlarında ciddi oranda indirimler olabilir. Aynı zamandabu sene çıkacak olan devam oyunlarına alışma aşaması açısından Watch Dogs, Star Wars: Battlefront, Mafia II, Dishonored vb oyunlarda da büyük indirimler olacaktır.

Şimdiden saatlerinizi kurup iftar öncesi bir indirim keyfi yaşayabilirsiniz. Ancak unutmayın, Temmuz 4'te indirim bitiyor. Bir de ne olur ne olmaz kendinizi fazla kaptırmayın, sonra paracıklar paracıklar kaçar gider :)

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0