Sacred 3 Ne Zaman Çıkacak

0
0
0
0
0
Sacred 3 Ne Zaman Çıkacak
En sevilen hack n' slash serilerinden biri olan Sacred serisinin yeni oyunu olan Sacred 3'ün uzun süredir geliştirildiğini biliyorduk. Deep Silver firması tarafından geliştirilen oyun Windows, Playstation 3, Playstation Vita ve Xbox 360 platformları için çıkış yapacak.
En sevilen hack n' slash serilerinden biri olan Sacred serisinin yeni oyunu olan Sacred 3'ün uzun süredir geliştirildiğini biliyorduk. Deep Silver firması tarafından geliştirilen oyun Windows, Playstation 3, Playstation Vita ve Xbox 360 platformları için çıkış yapacak. Sacred 3 ile birlikte Seraphim, Ancarian, Khukhru, Safiri ve Malakhim karakterleri yer alacak. Aynı zamanda Sacred 3; 2 veya 4 kişilik co-op oynamaya imkan verecek. Ancak çapraz platform oynanış ile ilgili herhangi bir bilgi mevcut değil.

Geçtiğimiz günler içerisinde Sacred 3'ün yapımcısı Deep Silver firması Sacred 3'ün çıkış tarihini kesin olarak açıklamasa da oyunun 2014 yılının yaz aylarında çıkacağını resmen onayladı. Sacred serisi her ne kadar başarılı bir oyun olsa da 2014 yılı içerisinde çıkacak olan Diablo III'ün eklenti paketi Reaper of Souls'u düşünecek olursak Sacred'ın bu sene içerisinde çıkış yapmasının mantıklı bir hamle olmayacağını düşünüyorum. Diablo'nun popülerliğini göz önünde bulundurduğumuzda ve oyuncuların yeni eklenti paketini merakla beklediğini düşünürsek hack n' slash türünün en çok satılan oyununun Diablo 3: Reaper of Souls olacağını söylemek mümkün.

Aynı zamanda geçtiğimiz sene içerisinde çıkan bir diğer başarılı hack n' slash oyunu Path of Exile'ın da popülerliğinin her geçen gün daha da arttığını düşünürsek Sacred'ın bu pazarda gerçekten zorlanacağını söyleyebiliriz. Ancak Sacred serisinini seven biri olarak kesinlikle bu oyuna bir şans vermenizi tavsiye ediyorum.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0