• Anasayfa
  • Oyun
  • Sadece MMORPG Oyuncuları İçin Özel Olarak Tasarlanmış Mouse!

Sadece MMORPG Oyuncuları İçin Özel Olarak Tasarlanmış Mouse!

1
1
0
0
0
Elecom'un Dux adlı serisinde bulunan bu özel olarak tasarım mouse, sadece MMORPG oyuncuları için üretildi.
Günümüzde oyunculuk son derece gelişmiş bir sektöre ve büyük bir kitleye sahip. Bu kitlenin neredeyse %70'ini oluşturan bilgisayar oyuncuları, bilgisayarların her türlü oyuna uyumlu ve oldukça gelişmiş cihazlar olması nedeniyle oyun sektörünün gözde cihazı. Bilgisayarlarda oyun oynamak güzel, ancak bilgisayarların bazı parçaları oynadığımız oyunlar için yeterli olmayabiliyor. Bu gibi ihtiyaçlardan dolayı oyuncular için özel olarak üretilen klavye, mouse, kulaklık gibi donanımlara bir yenisi de Elecom'dan geldi.

Elecom'un ürettiği ve Dux adlı serinin bir parçası olan M-DUX30BK isimli oyuncu mouse'u, diğer oyuncu mouse'larından oldukça farklı bir şekilde üretildi. Oyun oynamak için üretilen mouse'ları bir adım daha ileriye taşıyarak bu modeli sadece MMORPG oyunlar oynamak adına üreten Elecom, World Of Warcraft gibi oyunların oyuncularına güzel bir cihaz sunmuş.Toplamda 19 adet tuşu, son derece hızlı veri transferi ve hızlı sensörü bulunan M-DUX30BK, bu tuşların ayarlanabilmesi için kullanıcılara özel bir program ile birlikte ulaştırılıyor. Mouse, sahip olduğu ve istediğiniz zaman çıkarabileceğiniz hoş görünümlü kırmızı kablo sayesinde oyun oynarken şarj bitmesi gibi bir sorun yaşatmıyor ve kablonun dayanıklılığı mouse'un uzun süre kullanılabilmesini sağlıyor. M-DUX30BK, gününün büyük bölümünü MMORPG'ye harcayanların rüyalarını süsleyecek türden bir cihaz.

Bu kadar kaliteli olmasına rağmen piyasada bulunan diğer oyuncu donanımlarına göre ucuz sayılabilecek olan M-DUX30BK, 116$ fiyat etiketine sahip.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0