• Anasayfa
  • Oyun
  • Sahte Olduğuna Bir Türlü İnanamadığımız GTA 6 Tanıtım Videosu

Sahte Olduğuna Bir Türlü İnanamadığımız GTA 6 Tanıtım Videosu

1
1
0
0
0
Sahte Olduğuna Bir Türlü İnanamadığımız GTA 6 Tanıtım Videosu
Biz ısrarla inanmak istiyoruz, sanırım izleyince sizde bizlerle aynı duyguları paylaşacaksınız.
Özellikle Vice City ile başlayıp San Andreas'la yükselen, beşinci oyunu ile de zirveye çıkan GTA çılgınlığı bitmek bilmiyor. Oyun severlerin en fazla tercih ettiği, satış rekorları kıran oyun, yaşayan efsane olmuş durumda.

Özellikle sizlerin PC için GTA V'i ne kadar beklediğinizi de biliyor, saygıyla o günleri anıyoruz. Şimdi ise hemen hemen herkes GTA V'ine bir şekilde kavuşmuş, keyfini sürer olmuş durumda.

Ancak bu durum bizi tüm dikkatimizle GTA VI'yı beklemekten alıkoymuyor. Şu an için GTA VI'dan konuşmak adına oldukça erken çünkü ortada daha minik bir adım bile yok (en azından medyaya yansayan birşey yok). Fakat şu sıralar YouTube'da dolaşan bir video, oyun severleri epey heyecanlandırmış durumda.

Kimin hangi amaçla yaptığını bilmiyoruz ancak, RockstarGamesBETA adında bir hesap açan arkadaş -ya da arkadaşlar- son derece profesyonel bir video hazırlamış. Yükledikleri ''Grand Theft Auto VI: Official Engine Teaser'' adlı videonun altına, tıpkı Rockstar'ın yaptığı gibi resmi sosyal medya hesaplarının linklerini ve gerekli açıklamalarını da yazmış (yani fake olduğuna bizde zor inandık).
 
Video her ne kadar sahte olsa da, etkilenmemek elde değil. Sizin görüşleriniz neler? 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0