• Anasayfa
  • Oyun
  • Türk Askerinin Kahramanlıklarını Konu Alan Yerli Yapım FPS Oyunu: Savaşta Barışta

Türk Askerinin Kahramanlıklarını Konu Alan Yerli Yapım FPS Oyunu: Savaşta Barışta

1
0
0
0
0
Yıllardan beri binbir çeşit askeri başarılara imza atan Türk askerini konu alan yepyeni yerli yapım FPS oyunu geliyor. "Savaşta Barışta" oyunu sunduğu güzel grafiklerle de oyuncuların ilgisini çekmeye hazır.
Günümüzde hızla artış gösteren Türk yapımı uygulama, program ve oyun sayısı hızla artmaya devam ediyor. Özellikle son dönemde Unity oyun motorunun yaygınlaşması ile artan oyun yapımlarına bir yenisi daha ekleniyor. Ancak konu olarak oldukça iddialı olacak olan bu yeni oyunun adı ise "Savaşta Barışta"

2014 Haziran'dan bu yana toplam 11251 saat üzerinde çalışılan projede Alperen Öztürk önderliğinde 4 kişilik ekip Unity üzernden oyunu hazırlamışlar. Konusu ise gerçekten ilgi çekici; "Geçmişten günümüze Türk askerinin kahramanlıkları."Tamamen Türkçe olacak oyun aynı zamanda tamamen ücretsiz olacak ve serinin ilk bölümü olacak olan "Önsöz" bölümü 22 Ağustos 2015 Cumartesi günü yayınlanacak. Amatör bir ekip ve amatör bir ruha göre oldukça iyi grafik kalitesi sunduğu anlaşılan "Savaşta Barışta"nın ilk bölümü olan Önsöz, oyunu tanıtma ve hikayenin oyuncuya aktarılması özelliği taşıyor.Savaşta Barışta oyunu ayrıca oyunculardan gelen geri dönüşleri değerlendirerek bu geri dönüşler rehberliğinde geliştirilmeye ve hikaye örgüsünü geliştirmeye devam edecek. Şu an için sadece tekli oyuncu modu, yane hikaye bazlı olarak çıkacak oyun ilerleyen zamanlarda yine bu oyuncu kitlesinden gelecek dönütlere göre co-op ve çoklu oyuncu modunu da oyuna dahil edebilecekleri belirtmişler.22 Ağustos'ta çıkmasıyla bakalım Savaşta Barışta oyunu nasıl bir ilgi görecek, beğenilecek mi, bunların hepsini ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Ancak hem FPS, hem konu olarak günümüzün ilgi çekici yanını konu alan, Türk yapımı, %100 Türkçe ve hatta ücretsiz olan oyunu indirip görüşlerinizle destek olmak boynumuzun borcu olabilir.

Ayrıca oyun ücretsiz olsa da bu arkadaşlarımızın emeğini boşa çıkarmamak, destek olmak için Patreon üzerinden yardımda bulunabilirsiniz.Savaşta Barışta Facebook: www.facebook.com/savastabarista
Savaşta Barışta Resmi Site: www.savastabarista.com
Savaşta Barışta Patreon: www.patreon.com/savastabarista
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0