• Anasayfa
  • Oyun
  • Minecraft’ın Yapımcısından Yeni Bir Oyun: Scrolls

Minecraft’ın Yapımcısından Yeni Bir Oyun: Scrolls

0
0
0
0
0
Minecraft’ın Yapımcısından Yeni Bir Oyun: Scrolls
​Minecraft’ın geliştiricisi olan Mojang, uzun bir sürenin ardından sessizliğini bozarak yeni oyunları Scrolls ile karşımıza çıkıyor. Minecraft’a oranla daha farklı bir konseptin benimsendiği bu oyun da, yine oyunseverlerin ilgisini çekecek gibi duruyor.
Minecraft’ın geliştiricisi olan Mojang, uzun bir sürenin ardından sessizliğini bozarak yeni oyunları Scrolls ile karşımıza çıkıyor. Minecraft’a oranla daha farklı bir konseptin benimsendiği bu oyun da, yine oyunseverlerin ilgisini çekecek gibi duruyor.

Microsoft tarafından 2.5 milyar dolara satın alınan Minecraft’ın yapımcısı İsveçli Mojang, Minecraft’ın ardından yeni oyununu piyasaya sürdü. 2013 yılında beta olarak yayınlanan ve geçtiğimiz Kasım ayında final sürümünün duyurulması beklenen Scrolls, biraz gecikerek uygulama mağazasındaki yerini aldı.

PC, Mac ve Android tablet platformları için gelen Scrolls, Minecraft’taki üç boyutlu bloklar üzerine kurulu yapısına oranla daha az yaratıcılık istiyor. Grafikleriyle dikkatleri çeken Scrolls’ta, her kaydırmanın farklı illüstrasyonu ve her ünitenin kendisine özgü animasyonu bulunuyor. Oyun içerisinde kazandığınız altınlarla içerik satın alınabileceğini söyleyen Mojang, ek harcamaya gerek duyulmadan kullanıcıların Mojang’ın para birimi Shards’ı kullanabileceklerini ifade ediyor.
 
  Scrolls


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0