• Anasayfa
  • Oyun
  • ​Seviye Atlamadan Dark Souls 3'ü Bitiren Sabırlı Oyuncu!

​Seviye Atlamadan Dark Souls 3'ü Bitiren Sabırlı Oyuncu!

2
0
0
0
0
​Seviye Atlamadan Dark Souls 3'ü Bitiren Sabırlı Oyuncu!
Oldukça sabırlı bir oyuncu, Dark Souls 3'ü seviye atlamadan, kaçmadan ve blok yapmadan bitirmeyi başardı.

Dünyanın en zor ve sinir bozucu video oyunlarından birisi olan Dark Souls, senelerdir oyuncuların küfüre alışma sebebi olarak biliniyor. Tüm bu zorluğuna ve sinir bozuculuğuna rağmen oyunu daha da zorlayıcı hale getirmek isteyen bir Dark Souls hayranı, oyunu hiç seviye atlamadan, kaçmadan ve blok yapmadan bitirmeye çalışmaya karar vermiş.

Bu denemesini Twitch üzerinden canlı olarak yayınlayan 'TolomeoR' isimli oyuncu, kaçma ve blok yapma özelliklerini kullanmadığı için vuruşlardan oldukça zor kaçıyor. Tüm bu engellerin yanı sıra seviye de atlamayan oyuncu, seviye atlamasıyla birlikte gelen nitelik artışından yararlanamıyor ve sürekli olarak olması gerekenden güçsüz kalıyor.

Bunlara rağmen oyunu bitirmeyi başaran ve tam 60 saatini oyuna verdiğini söyleyen TolomeoR, bu sürenin 4'te 1'ini oyunun son boss'una, yani Soul of Cinder'a harcamış. Oyunu normal oynayan kişilerin bile zorlukla alt ettiği Soul of Cinder, son derece iyi dövüşen ve oldukça güçlü olan bir karakter.
 


Eğer TolomeoR'un tüm boss savaşlarını görmek istiyorsanız, burada bulunan bağlantı üzerinden oyuncunun yayınladığı videolara bakabilirsiniz.

2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0