• Anasayfa
  • Oyun
  • Sevilen Xbox 360 Oyunu PC İçin Kısa Süreliğine Ücretsiz Olarak Yayınlandı!

Sevilen Xbox 360 Oyunu PC İçin Kısa Süreliğine Ücretsiz Olarak Yayınlandı!

0
0
0
0
0
2009 yılında Xbox 360 için çıkan ve dönemin sevilen oyunlarından Shadow Complex, tekrar Remastered versiyonuyla PC için ücretsiz olarak yayınlandı.
Şimdi pek bir değeri kalmayan ve eski konsollar olarak kabul edilen Xbox 360 ve PlayStation 3 için çıkan bazı oyunlar yavaş yavaş yeni nesile entegre edilirken bu sefer zamanın sevilen Xbox 360 oyunu olan Shadow Complex, bu sefer PC için hem de ücretsiz olarak yayınlandı.

Remastered adı verilen tekrar görsel ve birçok açıdan elden geçirilip yeni nesle uyarlanan oyunun 2.5D platform oyunu olduğunu belirtelim. Yani oyunu eski tip oyunlar gibi yandan görerek oynuyoruz. Bu retro havasını tekardan yakalayabileceğimiz Shadow Complex Remastered sürümü yapımcı Epic Games tarafından ücretsiz bir şekilde yayınlanmasıyla tekrar ilgi görmeye başladı.Oyunun detayları ve bilmeyenler için nasıl olduğu ile alakalı videodan anlayabileceğiniz Shadow Complex'in Remastered sürümünü kısa süreliğine ücretsiz olarak indirmek için buradaki bağlantıdan Epic Games'in Shadow Complex bölümündeki "Download Now" yazısıyla tamamen lisanslı bir şekilde ücretsiz edinebilirsiniz. Unutmayın, oyun kısa bir süreliğine ücretsiz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0