Shadow of Mordor'a Yeni DLC: Rakip Sauron!

0
0
0
0
0
Shadow of Mordor'a yeni gelen DLC paketi oyuncuya müthiş bir tecrübe yaşatmaya hazırlanıyor. DLC Lord of the Rings serisinin karanlık Lordu, yüzüğün sahibi Sauron ile birebir savaşma imkanı tanıyor.
2014 yılının en iyi oyunlarından biri olan Shadow of Mordor için aynı zamanda Lord of the Rings oyunlarının en iyisi desek yanlış olmaz. Oyunun hayranı olmak için sıkı bir Tolkien yada Lord of the Rings fanatiği olmanıza da gerek yok.

Oyunu oynayanlarınız bilir. O özlenen Middle Earth ortamını mükemmel şekilde sunan oyunda Mordor'un derinliklerine kadar gidip Dark Lord Sauron'nun güçleriyle sürekli olarak karşı karşıya geliriz. Ama bu durum Sauron için malesef geçerli değil. Oyun boyunca Sauron'la karşılaşmamak içimizde bir ukte olarak kalmıştı. Ancak bu ukte Shadow of Mordor'un yeni çıkan DLC paketi ''The Bright Lord'' ile son buluyor. Yeni paket Shadow of Mordor olayından binlerce yıl öncesinde geçmekte. DLC, Shadow of Mordor'da oynadığımız Talion karakterine yan karakter olarak kullandığımız Celebrimbor ile oynanmakta. Kendisi aynı zamanda The One Ring'i yani Sauron'un yüzüğünü yapanlardan biri.

10 yeni görev ile gelen DLC paketinde yeni özellikler ve daha güçlü düşmanlar mevcut. DLC'nin en önemli özelliği ise Sauron ile müthiş bir boss-fight yapabilme imkanı tanıması.Oyunun yapımcısı Michael de Plater'in açıklaması şu şekilde; ''Sauron'a karşı olabilecek en destansı savaşı vereceksiniz, aynı zamanda oyun içinde ve final dövüşünde Sauron'a karşı olarak da yüzüğü kullanabileceksiniz''.

Xbox One, PS4 ve PC versiyonları çıkacak olan DLC'nin fiyatı 9.99 dolar.


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0