• Anasayfa
  • Oyun
  • Shaquille O'Neal'ın İkinci Dövüş Oyunu Geliyor!

Shaquille O'Neal'ın İkinci Dövüş Oyunu Geliyor!

0
0
0
0
0
Shaquille O'Neal'ın İkinci Dövüş Oyunu Geliyor!
NBA'in sevilen, emekli oyuncusu Shaquille O'Neal, ikinci oyunu ile karşımıza gelmeye hazırlanıyor. İlk olarak 1994 yılında çıkan oyunun ardından, ikinci oyunun bağış kampanyasını başlatan O'Neal'ı dövüşcü olarak görmek çok farklı olacak. 
Komedi filmleri, reklam çekimleri ve espirili konuşmaları ile hatırlanan NBA'in eski oyuncularından Shaquille O'Neal, tekrardan pixel olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 1994 yılında Mega Drive-Genesis, SNES, Game Gear, Game Boy ve Amiga platformlarına çıkan Shaw Fu isimli oyun ile oyuncuları selamlayan ünlü oyuncu, yeniden sanal dünyaya gelmeye hazırlanıyor. 

Shaq Fu: A Legend Reborn ismili yeni oyun için Big Deez Productions ile anlaşan O'Neal, İndiegogo adlı siteden 450 bin dolarlık bağış kampanyasını başlattı. 15 Dolar bağış yapıldığında, oyunun bir kopyasını alabilmek münkün. Ödediğiniz bağış tutarına göre DLC almak, hatta TNT stüdyolarına gidebilmek mümkün.

Eğer 500 Dolar bağışta bulunursanız Shaquille O'Neal sizi Instagram'da takip ediyor. 750 Dolar bağışta bulunursanız Youtube'tan size özel bir mesajın yer aldığı video yayınlıyor.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0