• Anasayfa
  • Oyun
  • Shenmue 3, Kickstarter'daki Yeni Bağış Rekorunun Sahibi Oldu

Shenmue 3, Kickstarter'daki Yeni Bağış Rekorunun Sahibi Oldu

2
0
0
0
0
14 yıl aradan sonra tekrar ortaya çıkan Shenmue’nin Kickstarter’daki yeni projesi, aynı gün içerisinde 2 milyon doları aşarak yeni rekorun sahibi oldu.
Pebble’ın Kickstarter’daki rekoru ‘acaba hangi babayiğit tarafından kırılacak?’ sorusunun cevabı bugün belli oldu. Shenmue 3, Kickstarter’da aynı gün içerisinde ihtiyacı olan 2 milyon dolarlık fonu 9 saat içerisinde geçerek yeni rekorun sahibi oldu.

Haberi hazırladığımız anda 26,612 kişinin fona katkı sağladığı oyunun aldığı toplam fon 2 milyon 152 bin dolar civarında. Daha ilk günden inanılmaz bir fon toplayan, kalan 31 günde bu rakamın kat kat üzerinde bir desteğe sahip olacaktır.Oyunun elde ettiği fona göre ekstra özelliklerin ekleneceği Shenmue 3’e dil desteğinin yanı sıra oyun içine birçok fonksiyon gelecek. 2017’nin Aralık ayında çıkacağı belirtilen oyun, PS4 ve PC platformlarında oynanabilecek. En son 14 yıl önce çıkan Shenmue 2'den sonra üçüncüsünün bu kadar destek alması, geçmiş yıllarda serisi sonlanan oyun yapımcılarının iştahını kabartmış olabilir. 
 

2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0