SimCity Mobil Oyun İncelemesi

1
0
0
0
0
SimCity Mobil Oyun İncelemesi
Son günlerin hızla yükselen ve çok beğenilen oyunu olan SimCity mobil oyununu sizin için inceleyeceğiz
Oyun PC sürümünden biraz farklı. Ama teknoloji, halkın gözünde sadece mobil telefonlar demek ve elinde bu oyunu oynamak daha kolay geliyor. Oyun seviye sistemine dayanıyor ve her seviyeyi atladığınızda bir görev ya da özellik açılıyor. İlk başladığınızda belli bir bölgede asfalt döküp 3 adet ev kuruyorsunuz, sonra fabrikalarınızı...

Böyle devam eden oyunda halkınız çoğaldıkça sorunlar artıyor ve yeni yeni ihtiyaçlar ortaya çıkıyor. Ama bazen paranız yetmezse sizde sinir olup küfretmeye başlıyorsunuz. Normaldir neyse ilerlemeye devam ederseniz 10. seviyede liman açılıyor ve sizden 10,000 para istiyor. Bu kadar parayı istedikten sonra ne işe yaradı sadece ticaret. Başka ne var derseniz değişik parklar polisler belediye konakları komşular özel buxlar var.

Ben telefonumda oynuyordum ve hile yapmayı denedim. Ne de olsa inceleme yazacağız. Paranızı arttırdığınızda otomatik geri düşüyor buda oyunun problemi olmalı. Luck Patcher ile satın almayı ve lisans almayı kapattığınızda oyun hata veriyor neden olduğunu çözemedim.

Sonuç olarak kendi şehrimi kurayım , kendi yönetimimi yapayım diyenler için eşsiz bir oyun. Boyut olarak biraz yer kaplayabilir, 221 MB'lık indirme dosyası var.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0