Simcity Offline Mod Geliyor mu?

0
0
0
0
0
Simcity Offline Mod Geliyor mu?
Çıkış süreci ve piyasaya çıkışı sorunlarla boğuşarak geçen ve oyuncularını tatmin etmekte oldukça zorlanan Simcity 2013'ün offline seçeneği sonunda geliyor. Artık çöken sunuculara bağlanmak zorunda kalmayacağız.
Piyasaya çıkışının üzerinden bir hayli zaman geçti ve oyuncularını birçok sorunla uğraştırdı; ama en sonunda offline oynayabilme seçeneği ile rahat bir nefes aldıracak.

Şehir yönetimi simulasyonu Simcity serisinin son oyunu geçtiğimiz yılın Mart ayında piyasaya çıkmış; ancak sürekli online olarak oynama zorunluluğu ve sürekli çöken sunucular oyunu neredeyse oynanması imkansız hale getirmişti. Kasım ayında ise yapımcı Maxis, çevrimdışı oynamanın da mümkün olacağını ve bir offline mod üzerinde çalıştıklarını duyurmuştu. En sonunda da yapılan açıklama ile artık sunucuya bağlanma zorunluluğu olmadan Simcity 2013'ün çevrimdışı oynanabileceği doğrulandı.

Mümkün olan en kısa sürede güncellemeyi yayınlayacaklarını söyleyen Maxis Emeryville stüdyosunun oyun yetkilisi Patrick Buechner, "yama yayınlandıktan sonra daha önce indirmiş olduğunuz tüm içerik paketleri ve oyun her an elinizin altında olacak ve oynamak için internete bağlı olmak zorunda kalmayacaksınız; ama malesef şu an için kesin bir çıkış tarihi veremiyorum" dedi.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0