72
21
20
14
13

 Earn to Die 2

Aksiyon ve yarış heyecanını bir arada barındıran Earn to Die 2, boş zamanlarımızı değerlendirmemiz için güzel bir seçim olabilir. Kısaca oyunun mantığından bahsetmek gerekirse, zombiler tarafından istila edilen şehirde kendimize bir çıkış yolu arıyoruz. Aracınızın donanımlarını yükselterek bu zorlu yolculuğu tamamlamak sizin elinizde. Oyun şu an için Android ve iOS platformlarında bulunmakta. 

 

 Lara Croft: Relic Run

Square Enix yapımı olan Lara Croft: Relic Run, kaliteli grafikleriyle ön plana çıkan, koşu ve aksiyon öğelerini birleştiren bir oyundur. Temple Run mantığını içeren oyunda ölümcül tuzaklara dikkat ederken, karşınıza çıkan düşmanlara ateş etmeyi de unutmayın. Oyun Anroid ve iOS platformlarında ücretsiz olarak yer almakta.

 

 99 Problems

Totalde 99 probleminizin bulunduğu bu oyunda problemleri adım adım aşmaya çalışıyorsunuz. Flappy Bird'e benzer olarak sadece ekrana dokunmanız yeterli olan oyunda, her şey görüldüğü kadar basit değil. Siz ufak bir blok olarak, yolunuza engel olan bloklardan sıyrılmaya ve aralarında yolunuzu bulmaya uğraşıyorsunuz.

 

 Snake Rewind

90'lı yıllarda yaşayıpta Snake oyununu bilmeyen yoktur herhalde. Snake Rewind, bizim alışıla gelmiş olduğumuz Snake oyunundan farklı olarak yenilenmiş ve günümüz cihazlarıyla uyumlu hale getirilmiş. Her ne kadar tuşlu telefonlarımızda yakaladığımız tadı bize yaşatmayacak olsa da, ufak bir nostalji iyi gider düşüncesindeyim.

 

 Woodball

Woodball, çocukluk dönemlerinizin vazgeçilmez oyunlarından biri olan, eğlenceli ve farklı bir futbol oyunu. Tahta bir platform üzerine çivilerin çakılmasıyla hazırlanan ortamda, rakipler birbirinin kalesine top yerine geçen madeni parayı sokmaya çalışıyor. Oyunun güzel yanlarından biri ise single player, local multiplayer ve multiplayer bölümlerinin bulunması. Yalnız oyun sadece Android platformunda mevcut.

 

72
21
20
14
13
Emoji İle Tepki Ver
72
21
20
14
13