• Anasayfa
  • Oyun
  • Agar.io Benzeri Bağımlılık Yaratacak Yeni Oyun: Slither.io

Agar.io Benzeri Bağımlılık Yaratacak Yeni Oyun: Slither.io

2
1
0
0
0
Agar.io oyununun geliştiricileri tarafından yayınlanan klasik yılan oyunu Slither.io, hem mobil hem de web platformu için yayınlanmış durumda.
Aylar önce Lütfi’yle Efe’nin geyik muhabbeti eşliğinde çektiği videoyla birçok kişinin haberdar olduğu Agar.io’nun benzeri bir oyun yapıldı: Slither.io.

Oyun işleyiş bakımından Agar.io’ya benziyor olsa da bazı önemli farklılıklar bulunuyor. Örneğin Agar.io’da kendinizden küçük bir cisme temas ettiğinizde yutabiliyordunuz, ayrıca sizden büyük bir cisme çarptığınızda da oyun sonlanmış oluyordu. Slither.io bu anlamda biraz daha eşitlik sağlamışa benziyor. Bu oyunda küçüklüğün ya da büyüklüğün bir önemi yok. Yılanınız hangi büyüklükte olursa olsun, diğer yılanların önünü keserek size çarpmasını sağlayıp onları yok edebilirsiniz. Bir yılan patladıktan sonra geriye kalan artıkları yiyerek kendinizi büyültebilirsiniz. Tıpkı Agar.io’da olduğu gibi Slither.io’da da amacınız yılanı büyülterek dünya genelinde top 10’a isminizi yazdırmak.Tabii oyun için yalnızca Agar.io’dan esinlenildiğini söylersek, Nokia’nın efsanevi yılan oyununa çok ayıp etmiş oluruz, değil mi? Slither.io’nun geliştirilmesinde Agar.io kadar Nokia’nın yılan oyununun da payı çok büyük.

Slither.io hem web tarayıcı hem de Android ve iOS platformlarından oynanabilir durumda.

 
  Slither.io

2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0