• Anasayfa
  • Oyun
  • Araba Kullanırken Mesaj Atmanız Gereken Sanal Gerçeklik Oyunu: SMS Racing

Araba Kullanırken Mesaj Atmanız Gereken Sanal Gerçeklik Oyunu: SMS Racing

1
1
0
0
0
Mesaj atarken araba kullanmanın ne kadar zor ve tehlikeli olduğunu biliyorsunuz. Fakat bu oyunda ikisini bir arada götürmek zorundasınız.
Araba kullanırken telefonla konuşmanın, mesaj atmanın ya da ‘çok sıkıldım, biraz da oyun oynayayım’ derken kaza yapma riskinin ne kadar çok olduğunu söylememize gerek yok sanırım. Zaten yayınlanan raporlarda yaşanan kazaların sebepleri arasında telefonla ilgilenmenin çok büyük bir payının olduğu biliniyor. İşte hem bu duruma dikkat çekip sosyal mesaj vermek hem de insanların eğlenmesini sağlamak için bir oyun geliştirildi: SMS Racing.

Her yarış oyunundaki amaç, tüm rakiplerini geçip birinci olmak. Fakat bu oyunda işler biraz zorlaşıyor, çünkü aracı sürdüğünüz sırada cep telefonunuza gelen mesajlara cevap vermek zorundasınız. Gelen mesajlara cevap veremezseniz eğer bir arkadaşınız kaybetmiş oluyorsunuz, eğer üç mesaja cevap veremezseniz bu sefer yarıştan elenmiş oluyorsunuz.Oyun Samsung’un sanal gerçeklik gözlüğü olan Gear VR ile uyumlu olarak çalışıyor. Yani oyunu oynayabilmeniz için Samsung Gear VR’a ihtiyacınız var. Şuradaki linkten indirebileceğiniz oyunun oynanış videosuna ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0