• Anasayfa
  • Oyun
  • Efsanevi 'Yılan' Oyunu, Snake Rewind Adıyla Geri Geliyor!

Efsanevi 'Yılan' Oyunu, Snake Rewind Adıyla Geri Geliyor!

1
0
0
0
0
Yılların eskitemediği ilk mobil oyunlardan olan Snake, geliştirilmiş versiyonu Snake Rewind ile tüm işletim sistemlerine uygun olacak şekilde tekrar geri geliyor.
Nokia’ların ‘reyiz’ olduğu zamanlarda herkesin oynadığı neredeyse tek bir oyun vardı: Snake (yani yılan) Şimdi bu oyun iOS, Android ve Windows Phone (artık Windows 10 da diyebiliriz) platformları için de gelecek. Snake’in geliştiriciliğini yine oyunu yaratan kişi olan Taneli Armanto yapacak.

Zamanının efsane bilgisayarlarından olan TRS-80 için geliştirilen Snake, 90’lı yılların ortalarına gelindiğinde mobil sektörünün canlanmasıyla birlikte cep telefonlarına gelmişti. 

Bu zamana kadar benzer oyunların da yapıldığı Snake oyununun yaratıcısı Taneli Armanto, oyunun iOS, Android ve Windows Phone (BlackBerry için de gelecektir) platformları için geleceğini duyurdu. Snake Rewind adıyla gelecek olan yeni Snake oyununu, 14 Mayıs’tan itibaren uygulama mağazalarında olacak.Armanto, oyunun eski nostaljik tadını kaybetmeden üzerinde sadece ufak tefek değişiklikler yapılacağını söyledi.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0