• Anasayfa
  • Oyun
  • Türk Yapımı Solarix Oyununun Bir Türkçe Tanıtım Videosu Daha Geldi

Türk Yapımı Solarix Oyununun Bir Türkçe Tanıtım Videosu Daha Geldi

0
0
0
0
0
2 gün önce sizlere tanıtımını yaptığımız oldukça etkileyici olan Solarix adlı oyunun çıkmasına 3 gün kala bir Türkçe tanıtım videosu daha yayınlandı.
Türk Yapımı oyunlardan bu sene içinde belkide en dikkat çekicisi ve en güzeli olan Solarix adlı oyunu sizlere bu haberimiz üzerinden duyurmuştuk. Oldukça güzel dönütler gelen bu oyun bilim kurgu, stealth ve gerilim odaklı olarak karşımıza çıkıyor.

Şu anda boş zamanlarında test ettiğim oyunu oynarken oldukça gerildiğimi ve aynı zamanda çok zevk aldığımı söylemeliyim. Şu aşamada İngilizce olan oyunun bu dildeki seslendirmeleri oldukça iyi olduğunu belirtmeliyim.Daha oyunun başlarında olmama rağmen benden şimdiden geçer not alan Solarix oldukça iddialı geliyor. PulseTense Games tarafından geliştirilen oyun, 30 Nisan'da satışa çıkacak ve ilk olarak İngilizce diliyle Steam'de yer bulacak.

Fakat 1 ay içinde, yani Mayıs ayında %100 Türkçe dil seçeneğinin ekleneceği bir güncelleme alarak kullanıcılara Türk yapımı oyunun tamamen Türkçe olarak oynanmasına da olacak tanıyacak.
 

Yukarıda gördüğünüz daha önce çıkan trailerda bizimle iletişim kuran fakat sürekli bizi germeye, sinirimizi bozmaya çalışan Betty adlı karakterin seslendirmesini görmekteyiz. Ninni söylemesinden bile ne kadar sinir bozucu olduğunu anlayabildiğimiz Betty, bize yardımcı olan AMI adlı yapay zekanın kötü versiyonu olarak algıladığımı söylemiş olayım.Şimdiki yeni trailerda ise oyunun tanıtım videosu olarak karşımıza çıkacak. Türkçe seslendirmeleri de rahatça anlayabildiğimiz video oldukça başarılı yapılmış. Genel olarak 5 yıllık emeğin karşılığını alacaklarına inandığım Solarix'i tarafsız olarak herkese tavsiye ediyorum. Böylesine bir oyunda Türk imzası olması da gurur verici olduğunu söylemek isterim.

Lafı fazla uzatmadan da sizleri yeni trailer ile başbaşa bırakıyorum. Video altında da oyunun Steam ve diğer sosyal medya bağlantılarını bulabilirsiniz.
 

Solarix Resmi Sitesi: http://www.solarixgame.com/
Solarix Steam Sayfasıhttp://store.steampowered.com/app/284990/?snr=1_5_1100__1100
Solarix Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/Pulsetense
Solarix Twitter Profili: https://twitter.com/PulsetenseGames
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0