• Anasayfa
  • Oyun
  • ​Son Dönemlerde PornHub'da En Çok Aranan Kelimelerden Biri: Minecraft!

​Son Dönemlerde PornHub'da En Çok Aranan Kelimelerden Biri: Minecraft!

5
2
1
1
1
Dünyanın en fazla oynanan oyunlarından biri olan Minecraft, sanırız bazılarında garip duygular uyandırıyor.
Çocukluk zamanlarınızda mutlaka sizin de hoşlandığınız, aşık olduğunuz çizgi film karakterleri olmuştur. Bu gayet normal, yadırganmayacak bir durum. 

Fakat günümüz gençleri, ilkokul çağından lise çağına hatta lise çağından üniversiteli olmaya doğru geçerken -eğer bilgisayar başında sık zaman geçiriyor ise- artık çizgi filmlerden çok bilgisayar oyun karakterleri ile büyüyor. Bu oyunlar içinde en çok oynananlarından biri de Minecraft.Ancak, dünya genelinde gençlerde sanıyoruz bir Minecraft problemi, takıntısı mevcut. Zira son derece popüler yetişkin video sitesi Pornhub'ın açıkladığı verilere göre, ''oyun'' içerikli olan aramalarda Minecraft, ciddi şekilde başı çekmekte (role-playing olayını pornoya uyarladıkları için millet pek çok video oyununun o tarz videolarını arıyor).

''Minecraft porn'', ''Minecraft sex'', ''Minecraft hard drilling'' gibi aramalar, sıkça yapılmakta ve bu aramaların sayısı, Pornhub'ın dediğine göre her geçen gün artıyor. Tabii olay sadece Minecraft ile bitmiyor. Hatta olayı en güzel şekilde açıklamak için PornHub, konuyla ilgili şöyle bir infografik de hazırlamış:Yani biz diyecek pek bir şey bulamadık, o sebeple ''herkesin hayatına kimse karışamaz'' diyerek haberimizi sonlandıralım.

Kaynak: VentureBeat/
5
2
1
1
1
Emoji İle Tepki Ver
5
2
1
1
1