Son Yılların En İyi Oyunlarından LIMBO, Steam'de Bugüne Özel Ücretsiz!

0
0
0
0
0
Indie yapımlar arasında özel bir yere sahip olan muhteşem bir oyun Limbo, Steam'de bugüne özel ücretsiz olarak sunuluyor.
Belki de hepinizin duyduğu, ama birçoğunuzun oynamadığını düşündüğüm, ödüllere doyamayan indie yapımlardan biri olan LIMBO, Steam'de bugüne özel 20:00'a kadar ücretsiz olarak sunuluyor.

Playdead ekibi tarafından hazırlanan Limbo, oynayanların çok sevdiği için birkaç kere daha oynadıkları oldukça güzel bir oyun olarak dikkat çekiyor. Toplamda 90'dan fazla ödül almış olan Limbo, siyah beyaz teması ve oldukça sürükleyici etkisiyle kesinlikle oynamanız gereken oyunlardan biri.Steam'de özel bir etkinlik ile dün 20:00'dan bugün 20:00 arası (21-22 Haziran 2016) ücretsiz olarak sunuldu. PlayStation 3, Xbox 360, Steam, PS Vita ve Windows Store'da satışta olan ve aynı zamanda iOS sürümü de olup iOS'in de en iyi oyunlarından biri olarak gösterilen Limbo, sadece Steam'e özel şu anda ücretsiz olarak sunulmasıyla bu haberi gören "Ben bunu oynamam ki" diyenlerin bile beleşken satın almasını ve indirip oynamalarını öneriyorum.

Aynı zamanda Steam'de satılan sürümünün Windows, macOS ve hatta Linux ile SteamOS desteği olduğunu da belirtelim. Yani her türlü PC'de oynayabilme imkanınız da bulunuyor. Hal böyle iken kesinlikle kaçırmayın derim. LIMBO'nun tanıtım fragmanını ve indirme linkini aşağıda bulabilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0