• Anasayfa
  • Oyun
  • Sony de Star Wars’tan Para Kazanmanın Peşinde

Sony de Star Wars’tan Para Kazanmanın Peşinde

0
0
0
0
0
Star Wars efsanesinin yenş filmi Force Awakens, serinin hayranlarını her videoda daha da heyecanlandıran Btllefront ve Disney’in çizgi karakterlerle resmedilmiş versiyonu olan Infinity’ye gelmeden Sony de Star Wars pastasından pay almak istemiş.
Konsolların temalara sahip olması özellikle favori oyununu ve bu oyunun özel bir versiyonunu konsolunun üzerinde daima taşıyacak olan oyuncular içina deta birer koleksiyon eşyası, bu durumun hem oyuncular ve elbette hem de konsol üreticileri farkında.

Sony’de Playstation 4 konsolu için bu doğrultuda bir hamle yaparak Star Wars hayranlarının gönlünü kazanmayı hedefliyor.

İki yeni Playstation 4 versiyonu piyasaya süren Sony, üzerinde Darth Vader’ın görseli olan 500 GB’lık konsolu, Vader’ın göğüs panelinden esinlenilerek şekillendirilen kırmızı ve beyaz tuşlara sahip kontrolör ile tamamlıyor.
Konsolun içinde Battlefront Deluxe Edition Vader paketi bulunuyor ve serinin hayranları için Super Star Wars, Bounty Hunter, Jedi Starfighter ve Racer Revenge gibi klasik Star Wars oyunları bulunuyor.

Eğer kasa sizin için çok bir şey ifade etmiyorsa dilerseniz sadece oyunlara da sahip olabiliyor ve temasız, düz Playstation’ınız ile oynayabiliyorsunuz.

Sony henüz bu konsolun fiyatından söz etmiş değil; ancak elbette normal konsoldan biraz daha pahalı olacağını söylemek mümkün.

Bu yeni temalı konsollar, 17 Kasım’dan itibaren piyasadaki yerini alacak ve elbette ön sipariş ile satın almış olan kullanıcılar konsollarına daha önceki bir tarihte sahip olacaklar.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0