Sony'den Büyük PSN Hatası

1
0
0
0
0
Sony'den Büyük PSN Hatası
Bir süre önce PSN'de yaşanan ve sınırız Playstation Plus süresi satın alma ile ilgili bir açık ortaya çıkmıştı. Kullanıcılar 14 günlük deneme süresini sürekli olarak alarak sınırsız Playstation Plus üyeliği elde etmişlerdi.
Bir süre önce PSN'de yaşanan ve sınırız Playstation Plus süresine sahip olma ile ilgili bir açık ortaya çıkmıştı. Kullanıcılar 14 günlük deneme süresini sürekli olarak alarak sınırsız Playstation Plus üyeliği elde etmişlerdi. Bu konu ile ilgili olarak daha fazla detayı buradaki haberimizde bulabilirsiniz.
 
Şimdi de Playstation Store'da yeni bir sorun ortaya çıktı. Killzone'un "Mercenary Playercard Icon Pack" adlı eklenti paketini satın alan kullanıcılar Killzone: Shadow Fall oyununa sahip oldular. Söylenene göre eklenti paketinin 38,2 GB'lık yer kaplamasından şüpelenen bazı kullanıcılar bu paketi satın almış.Üstelik bu eklenti paketinin fiyatı 0.85 dolara (2 TL'den daha az) satın almış ve bu satın almanın ardından Playstation 4 için piyasaya çıkan Killzone: Shadow Fall oyununa sahip olduklarının farkına varmışlar. Sony bu sorunu kısa bir sürece çözse de kaç kişinin bu hatadan faydalanarak oyunu satın aldığı bilinmiyor ve konu ile ilgili Sony'den resmi bir açıklama gelmiş değil.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0