• Anasayfa
  • Oyun
  • Sony'den Şok Karar: PlayStation TV Satıştan Kalktı!

Sony'den Şok Karar: PlayStation TV Satıştan Kalktı!

0
0
0
0
0
Sony, mini oyun konsolu PlayStation TV için sürpriz bir karar aldı. Japonya'da satıştan kaldırılan ürünün, global pazardaki geleceği de belirsiz. Konu hakkında detaylar haberimizde.
Sony’nin Japonya’da 2013 yılında, Avrupa’da ise 2014 yılında satışa sunduğu, mini oyun konsolu ve video akış cihazı PlayStation TV satıştan kalkıyor. Ürünün Japonya resmi internet sistesindeki sayfası güncellenerek, sipariş vermeye kapatılmış durumda. Elektronik marketlerde stokta kalan ürünlerin ülkedeki satışına ise devam edilecek.

 PlayStation TV Global Pazarda Satıştan Kalkabilir Mi?

PlayStation TV’nin ABD, Avrupa ve diğer pazarlarda satışına devam edilip edilmeyeceğine yönelik Sony’den gelen resmi bir açıklama henüz yok. Buna rağmen, konu ile ilgili kendi bazı bilgilere ulaşan Engadget sitesi, cihazın geleceği hakkında pek iyimser yorumlar yapmıyor. Elde edilen bilgiler, cihazın global ölçekte satışına son verilmesinin sürpriz olmayacağını gösteriyor.

 PS TV Hangi Özelliklera Sahip?

PlayStation TV hakkında bilgi sahibi olmayan okurlarımız için kısaca cihazın işlevlerini hatırlatalım. PS4 odaklı olarak üretilen PlayStation TV aslında birden fazla amaca hizmet eden bir ürün. Bir başka odadaki PS4’ü “uzaktan oynatma” özelliği ile aynı ev içerisindeki başka televizyonlarda taşıyabilen cihaz, PS One, PS Vita oyunlarını da Sony Network üzerinden oynatma olanağı da sağlıyor. Ayrıca, PlayStation TV üzerinden çeşitli müzik ve video servisleri de kullanılabiliyor. Cihaz hakkında daha detaylı bilgi için buradaki haberimize göz atabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0