• Anasayfa
  • Oyun
  • Sony'den Ücretsiz PlayStation Plus Üyeliği Kampanyası!

Sony'den Ücretsiz PlayStation Plus Üyeliği Kampanyası!

1
0
0
0
0
Sony'nin oyun konsolu olan PlayStation için PS Türkiye tarafından ücretsiz PlayStation Plus üyeliği kampanyası başladı. Katılım koşulları ve diğer detaylar haberimizde!
Bildiğiniz gibi Sony'nin oyun konsolu olan PlayStation konsol satışları bazında 1 numara olarak gösteriliyor. Kalite bazında da Xbox ile sürekli yarış içinde olan PS nedense hep bir adım önde oluyor. Neyse, konumuza dönecek olursak PlayStation Türkiye tarafından düzenlenen bir yarışma ile eğer bir PlayStation sahibi iseniz ücretsiz olarak PlayStation Plus üyeliği kazanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında 50 adet 1 aylık, 25 adet 3 aylık ve 5 adet 12 aylık olmak üzere tamı tamına 80 adet PlayStation Plus üyeliği hediye edilecek. Aranan şart ise sadece ve sadece PlayStaion Network, yani PSN hesabına sahip olmak. Yani bir PlayStation sahibi olmanız gerekli.PlayStation Çok Güzel Gelsene adını taşıyan kampanya için buradaki bağlantıdan özel siteye giderek form kısmından PSN bilginizi girip bir de DualShock kontrolcüsü ile yaratıcı bir poz vermeniz gerekiyor. Daha sonra oluşacak PS kimliğiniz ile kampanyaya katılmış olacaksınız. Bir jüri tarafından seçildikten sonra yine aynı sitede yayınlanacak olan kazananlar da yukarıda belirttiğimiz ücretsiz PlayStation Plus üyeliğine sahip olacaklar.

Aynı zamanda yine aynı siteden galeri kısmındaki fotoğraflara bakarak daha yaratıcı fotoğraflar çekilebilirsiniz. Hepinize bol şans!
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0