• Anasayfa
  • Oyun
  • Sony'den Yeni God of War Bekliyorduk Ancak, Gelen Oyun; ''Bound''

Sony'den Yeni God of War Bekliyorduk Ancak, Gelen Oyun; ''Bound''

0
0
0
0
0
Yeni bir God of War umudu ile beklediğimiz Sony Santa Monica oyunu, oldukça farklı, bambaşka birşey olarak karşımıza çıktı; Bound.
Konsol oyunları içinde hepimiz için apayarı bir yeri olan God of War serisi, hala çoğu oyuncu için gelmiş geçmiş en iyi serileriden biri olarak kabul edilir.

Oyun hala burnumuzda tütüyor ve her seride olduğu gibi ''yenisi gelse de sosyal hayatı silip oynasak'' diyoruz. Aslında bu haberimize konu olan şeye kadar düşüncemiz bu yönde devam ediyordu. Yani yeni bir God of War oyununu deli gibi bekliyorduk. Zira Sony, PS4 ile tüm zamanların en iyi başarısını elde etmiş, satışlar tavan yapmış ve oyunun yapımcısı Santa Monica, yeni bir proje üstünde çalıştığını açıklamıştı.Yani yeni God of War oyununun gelmesine dair tüm işaretler vardı. Fakat, geçtiğimiz günlerde bir teaser yayınlayan ve yeni projesinden bahseden Sony Santa Monica, projesinin ne olduğunu açıkladı. Maalesef God of War beklentilerimiz de hayal oldu.

Bound adlı yeni oyun için bir tanıtım videosu yayınlayan Santa Monica, üç boyutlu platforma sahip oyunu PS4'e getirmeye hazırlanıyor. Görsel olarak alışık olduğumuz oyunlardan biraz daha farklı bir yapıya sahip olan oyunun çıkış tarihi hakkında henüz kesin bir bilgi bulunmuyor.
 


Kaynak: Segmentnext 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0