• Anasayfa
  • Oyun
  • Sony Playstation 4 1.70 Güncellemesi İçin Özür Diledi.

Sony Playstation 4 1.70 Güncellemesi İçin Özür Diledi.

0
0
0
0
0
Sony Playstation 4 1.70 Güncellemesi İçin Özür Diledi.
Sony Playstation 4'e gelecek olan yeni güncelleme ile ilgili olarak Playstation 4 kullanıcılarından özür diledi.
Sony'nin yeni nesil oyun konsolu için geliştirdiği yeni güncelleme versiyonu olan 1.70'in Playstation blogunda yazdığına göre çok kısa bir süre sonra geleceğini biliyorduk. Yine Playstation blogunda söylenene göre 1.70 güncellemesinin geliştirme işlemleri sona ermiş ancak kullanıcılara stabil bir hizmet sunabilmek için 1.70 güncellemesini test ediyorlarmış. Ancak işin ilginç kısımı da burada Sony "çok yakında" demesine rağmen aradan 1 hafta gibi bir süre geçmesine rağmen güncellemenin çıkış tarihi ile ilgili hiç bir bilgi paylaşılmadı.

Sony yine blogundan yaptığı açıklama ile birlikte 1.70 güncellemesinin bu kadar geçikmesi yüzünden özür diledi. 1.70 güncellemesini tamamen stabil bir hale getirmek istediklerinden söz eden Sony son olarak güncellemenin çıkış tarihi olarak Nisan'ın son günlerini verdi ve "1.70 güncellemesi için Nisan'ın sonuna kadar beklemeniz gerekiyor" dedi. Bu güncelleme ile birlikte kalkması uzun süredir beklenen HDMI üzerinden görüntü almayı engelleyen HDCP yasağı ortadan kalkacak. Üstelik bu ShareFactory adlı bir program sayesinde Share özelliği sayesinde çekilen videoları çok daha detaylı olarak düzenleyebileceğiz.

Playstation 4'ün 1.70 güncellemesini merakla bekliyorum işin açıkcası özellikle HDCP yasağının kalkmasını iple çektiğimi söyleyebilirim. Muhtemelen Playstation 4 1.70 güncellemesi 28-30 Nisan tarihleri arasında yayına girecektir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0