• Anasayfa
  • Oyun
  • Sony, PlayStation 5’i Fiziksel Olarak Üretmeyebilir

Sony, PlayStation 5’i Fiziksel Olarak Üretmeyebilir

0
0
0
0
0
Sony, PlayStation 5’i Fiziksel Olarak Üretmeyebilir
​Teknoloji geliştikçe fiziksel olarak kullandığımız bazı aletler, yerini dijital ortamlara bırakıyor. (film ve müzik CD’si vb) Sony de PlayStation 5 hakkında bu yönde düşünceler içerisine girmiş gibi görünüyor.
Teknoloji geliştikçe fiziksel olarak kullandığımız bazı aletler, yerini dijital ortamlara bırakıyor. (film ve müzik CD’si vb) Sony de PlayStation 5 hakkında bu yönde düşünceler içerisine girmiş gibi görünüyor.

Sony Computer Entertainment’te başkanlık görevini yürüten Masayasu Ito, Sony’nin bu stratejisiyle ilgili fikirlerini şu şekilde açıkladı: “Sony PlayStation 5’i mutlaka üretecek. Fakat bunun klasik konsol olarak mı yoksa bulut üzerinde mi olacağına dair kesin bir şey söyleyemem. Fakat format ne olursa olsun PlayStation 5 oyunları ortaya çıkacak

Sektördeki analistlere göre PlayStation 4 ve Xbox One’ın konsol neslinin son ürünleri olduklarına dair açıklamalar bulunuyordu. Sony’nin en yetkili isminden böyle bir açıklama gelmesi, kafalardaki soru işaretlerini biraz ortadan kaldırdı sanki.


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0