• Anasayfa
  • Oyun
  • Sony, PlayStation VR Etkinlik Tarihini Duyurdu!

Sony, PlayStation VR Etkinlik Tarihini Duyurdu!

0
0
0
0
0
Sony, PlayStation VR Etkinlik Tarihini Duyurdu!
Mobil Dünya Kongresi'nde de damgasını vuran sanal gerçeklik rüzgarı devam ediyor. Sony, daha önce tanıttığı PlayStation VR sanal gerçeklik cihazı ile ilgili yeni bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu. 
Mobil Dünya Kongresi’ne damga vuran sanal gerçeklik ürünleri gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. PS4 ile birlikte kendi VR teknolojisini tanıtan Sony, daha önce sınırlı bilgiler paylaştığı PlayStation VR cihazı ile ilgili yeni bir etkinlik gerçekleştirecek. Merakla beklenen ürünün, fiyatı ve piyasaya çıkış tarihi ile ilgili detayların düzenlenecek etkinlikte aktarılması bekleniyor.

 PlayStation VR Ne Etkinliği Ne Zaman?

Sony’nin duyurusunu yaptığı etkinlik önümüzdeki ay San Francisco’da “Oyun Geliştiricileri Konferansı” kapsamında gerçekleştirilecek. Etkinliğin tam tarihi ise 15 Mart olarak açıklanmış durumda. Etkinlik tamamen PlayStation VR’a odaklansa da, içeriğine dair herhangi bir detay bulunmuyor.
 

 Etkinlikte Neler Açıklanacak?

Oyun dünyasınında daha önce ortaya atılan iddialar, PlayStation VR’ın bu yılın sonbahar aylarında tanıtılacağı yönündeydi. GameStop CEO’su tarafından dile getirilen bu iddialar kısa bir süre sonra Sony tarafından yalanlanmış ve ürünün kesin çıkış tarihinin henüz belli olmadığı ifade edilmişti. Bakalım 15 Mart tarihindeki etkinlikte PS VR’ın raflardaki yerini alacağı tarihi ve ürünün fiyatını öğrenebilecek miyiz?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0