• Anasayfa
  • Oyun
  • South Park: The Stick of Truth'a Türkçe Yama

South Park: The Stick of Truth'a Türkçe Yama

4
1
0
0
0
South Park: The Stick of Truth'a Türkçe Yama
Geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan South Park'ın yeni oyunu South Park The Stick of Truth piyasaya çıktığı günden bu yana gündemde. Şuanda Steam'in en çok satanlar listesinde birinci sırada yer alıyor. Playstation 3, Xbox 360 ve PC platformları için piyasaya çıkan oyuna ilgi gerçekten büyük
Geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan South Park'ın yeni oyunu South Park The Stick of Truth piyasaya çıktığı günden bu yana gündemde. Şu anda Steam'in en çok satanlar listesinde birinci sırada yer alıyor. Playstation 3, Xbox 360 ve PC platformları için piyasaya çıkan oyuna ilgi gerçekten büyük. Ancak oyunun en büyük eksikliklerinden biri de hiç şüphesiz ki oyunun Türkçe dil desteği sumuyor olması. Ubisoft firması bu konu ile ilgili hiç bir açıklama yapmamış olsa da resmi olarak South Park: The Stick of Truth'ün Türkçe olmayacağını biliyoruz. Özellikle RPG oyunlarını ve dolayısı ile South Park'ın yeni oyununu daha iyi anlayabilmek için iyi derecede İngilizce'nizin olması gerekiyor; aksi taktirde oyundan zevk alamayabilirsiniz.

Ancak merak etmeyin South Park: The Stick of Truth Türkçe'ye çevirilmeye başlandı bile. TechnoGames adlı çeviri grubu tarafından oyunun alt yazı kısımının %5'lik bir kısmı ve oyunun menüsünün %15'lik kısmı Türkçe'ye çevirilmiş bile. South Park: The Stick of Truth'ün çok yüksek derecede alt yazı içermediğini de varsayarsak South Park: The Stick of Truth'ün Türkçe alt yazısının kısa bir süre sonra piyasaya çıkacağını söylemek pek de yanlış olmayacaktır.

 South Park: Stick of Truth İncelemesi
4
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
1
0
0
0