• Anasayfa
  • Oyun
  • Örümcek Adam ve Temple Run, Bu Oyunda Birleşti

Örümcek Adam ve Temple Run, Bu Oyunda Birleşti

0
0
0
0
0
Örümcek Adam ve Temple Run, Bu Oyunda Birleşti
​Dünyanın en popüler çizgi karakteri olan ve milyonlarca dolar bütçelerle çekilen filmleriyle bilinen Spiderman, bu sefer bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Gameloft’un hazırladığı bu ücretsiz oyun, iOS ve Android kullanıcılarının beğenisine sunuldu.
Dünyanın en popüler çizgi karakteri olan ve milyonlarca dolar bütçelerle çekilen filmleriyle bilinen Spiderman, bu sefer bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Gameloft’un hazırladığı bu ücretsiz oyun, iOS ve Android kullanıcılarının beğenisine sunuldu.
 
Kısa bir süre önce iOS ve Android platformlarında yerini alan Örümcek Adam, tıpkı Temple Run’da olduğu gibi düşmanlarını alt etmeye çalışıyor. Karşısına çıkan engellere takılmasını önlemeye çalışacağınız oyunda, Temple Run’dan farklı olarak Spiderman, düşmanlarına karşılık verebiliyor.
 
Türkçe olan oyunda, kahramanımızı yenemeyen düşmanları, farklı boyutlardan kendi kopyalarını toplayarak şehre saldırıyor. Oyunun Android sürümünü indirmek için buraya, iOS sürümünü indirmek için buraya ve Windows Phone kullanıcıları için buraya tıklayabilirsiniz. Oyunun trailer'ıyla sizi baş başa bırakalım.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0