• Anasayfa
  • Oyun
  • Mezarlıkta Selfie Çekebileceğiniz Pc Oyunu: Spooky Selfie

Mezarlıkta Selfie Çekebileceğiniz Pc Oyunu: Spooky Selfie

1
0
0
0
0
Günümüzde hastalık haline dönüşen ‘’selfie’’ çılgınlığı oyunlara da yansımış durumda. Bu konudaki hastalığımızı zirveye çıkarmak isteyen Spooky Selfie isimli PC oyunu mezarda selfie çekme keyfini sonuna kadar yaşatmayı hedefliyor.
Günümüzde hastalık haline dönüşen ‘’selfie’’ çılgınlığı oyunlara da yansımış durumda. Bu konudaki hastalığımızı zirveye çıkarmak isteyen Spooky Selfie isimli PC oyunu mezarda selfie çekme keyfini sonuna kadar yaşatmayı hedefliyor.

Kefen parasıyla aldığı bir akıllı telefonla mezarlıkta gezinen iskeletimiz, değişik açılara sahip ‘’ölme keyfi’’ temalı fotoğrafları çekmemize olanak sağlıyor. Korkutucu sayılabilecek bir ambiyansa sahip oyunda çektiğiniz görüntüler arka planınız olarak kullanılıyor ve bu şekilde gezinmeye devam ediyorsunuz. Tüm zamanların en anlamsız oyunu kupasını müzesine götüren Spooky Selfie, PC’nize ücretsiz olarak indirebilmenize de olanak sağlıyor.Anlamsızlığı yetmezmiş gibi birde 77MB disk alanı isteyen oyunu buradan PC’nize indirebilirsiniz. Eğer ben gereksiz oyunları seviyorum diyorsanız deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0