• Anasayfa
  • Oyun
  • Square Enix'ten Efsane Kampanya: 5 Oyun 20TL!

Square Enix'ten Efsane Kampanya: 5 Oyun 20TL!

0
0
0
0
0
Hitman, Tomb Raider, Just Cause gibi serilerin yapımcısı olan Square Enix, kendi Easter Egg kampanyasıyla 20TL karşılığında rastgele 5 oyun dağıtacak!
Eğer Square Enix yapımı oyunları seviyorsanız bu kampanya fazlasıyla ilginizi çekecektir. Çünkü birçok efsanevi yapımıyla tanınan firma, Easter Surprise Box 2016 adını verdiği kampanya ile 11-20 Mart arasında 20TL ücret ödeyene 5 rastgele oyun verecek.

Şu anda yukarıda verdiğim tarihler arasında ön satış olarak başlayan kampanyada yapacağınız satın alım sonrası kodlarınız 21 Mart 2016'da verileceğini baştan belirtelim.Hitman, Final Fantasy, Just Cause, Tomb Raider, Life is Stange, Deus Ex, Thief, Championship Manager serileri ve çıktığında çok sevilen Sleeping Dogs gibi yapımlarıyla ön plana çıkan firmanın sizlere buradan bahsettiğimiz gibi dün Hitman'in son oyunu yayına çıkmıştı.

Şimdi ise Easter Surprise Box 2016 adını verdiği kampanyası ile 20TL (Tam olarak 6,49€) fiyatıyla toplamda 250TL'yi bulabilen 5 oyun hediye edecek olan Square Enix, kampanyayı dün itibariyle başlattı. 11 Mart 2016 - 20 Mart 2016 arasında buradaki Square Enix'in kendi resmi sitesinden yapacağınız ön satış ile 5 rastgele oyuna sahip olacaksınız.

Hangi oyunun kime geleceği tabiki belli değil, tamamen rastgele 5 oyun size gelecek. Ama bunun içinde son çıkan Just Cause 3, Rise of the Tomb Raider ve hatta dün çıkan Hitman bile bulunuyor olabilir. Yani tamamen şans işi olacak.21 Mart'ta 12:00'da Suqare Enix hesabınıza gönderilecek Steam kodları ile bu oyunlara sahip olabileceksiniz. Tabii olur da daha yeni yapılan indirimler sonucunda aldığınız bir oyun gelmişse bunu dilerseniz arkadaşlarınıza verebilir, dilerseniz G2A, Kinguin vb sitelerden de satabilirsiniz. Her halükarda vereceğiniz paranın fazlasını kazanacağınızı belirtmiş olalım.

"Yav Square Enix'te hangi oyunlar vardı ki, bi söyleyin ona göre alalım" diyen tayfa için de buradaki bağlantıdan Square Enix'in tüm Steam'de yer alan oyunlarına göz atabilirsiniz.

Tekrar hatırlatmak gerekirse, eğer 20TL karşılığında 5 adet rastgele SE oyunu almak istiyorsanız buradaki bağlantıdan satın alabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0