• Anasayfa
  • Oyun
  • Star Citizen Oynanış Oynanış Videosu Yayınlandı

Star Citizen Oynanış Oynanış Videosu Yayınlandı

1
0
0
0
0
Star Citizen Oynanış Oynanış Videosu Yayınlandı
Kickstarter platformunda toplamayı başardığı yüksek bağış ile oyun dünyasında adından sıkça söz etiren Star Citizen adlı oyun ile ilgili yeni bir oynanış videosu yayınlandı.
Cloud Imperium Games tarafından geliştirilen MMO oyunu Star Citizen son zamanların en çok merak edilen oyunu konumunda. Her ne kadar oyunun 2015 yılında çıkması beklense de oyuncular tarafından epeyce merak ediliyor. Öyle ki oyunun yapımcıları bu oyun için Kickstarter üzerinden bağış toplamışlardı. Kickstarter'da hedeflenenin çok daha üstünde bağış toplayan Star Citizen'dan hali ile beklentiler de büyük. Oyun CryEngine 3 oyun motoru ile geliştiriliyor ve grafik kalitesi açısından ciddi manada inanılmaz derecede güzel. Ancak genel olarak CryEngine'in optimizasyon konusunda epeyce bir sorunlu olduğunu belirtmekte fayda var.

 


Firma PAX-East fuarında ilk kez oyunu gösterdi. Oyun ile ilgili detayların yanı sıra Star Citizen'ın oynanışı uzunca gösterildi. Özellike uzay gemileri ile savaşılan sahneler beni benden aldı işin açıkcası. Grafik kaltesinin üst düzey olmasının yanı sıra oyunun dinamikleri de oldukça etkileyici. Oyun esasen MMO yapısına sahip bir oyun olmasına rağmen yine de içerisinde Single Player modunu barındıracak. Görünüşe göre uzay temalı olan en başarılı MMO oyunu Eve Online'ın taht epeyce fazla sallanıyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0