• Anasayfa
  • Oyun
  • Square Enix ve Tri-Ace Ekiplerinden E3'te Gövde Gösterisi

Square Enix ve Tri-Ace Ekiplerinden E3'te Gövde Gösterisi

0
0
0
0
0
Square Enix ve Tri-Ace Ekiplerinden E3'te Gövde Gösterisi
E3 tüm hızıyla devam ederken yeni oyunlar birbirlerine gövde gösterisi yapmayı da ihmal etmiyorlar. Son gövde gösterisi Square Enix ve Tri-Ace ekibinden geldi. Star Ocean 5'ten yeni bir oynanış videosu...

Bu yıl gerçekleşmekte olan E3 konferansı konsol tanıtılan zamanları hariç tüm zamanların en iyisiydi diyebiliriz. Geliştiriciler tüm yıl bu anı beklemişler gibi hepsi bir bir yeni oyunlarını ve cihazlarını gösteriyorlar. Ve bu gösteri nispet yaparcasına gerçekleşiyor.

Her firma birbirine nispet yapadursun, bu nispetler en çok oyuncuların yüzünü güldürüyor. Süren bu nispet savaşında oyunlar daha iyi grafikler ve eklenen nice yeniliklerle tanıtılıyor.

Square Enix ve Tri-Ace tarafından geliştirilen Star Ocean 5 Integrity and Faithlessness oyunda bu nispet savaşına katılanlardan. (GoT'a döndü resmen)

Eski tip j-rpg türünde olan Star Ocean 5'in videosu Playstation'da sunulan versiyonuna nazaran 30 FPS'de hazırlanmış. Playstation 4'te ise oyun 60 FPS değerinde olacak. Avrupa ülkeleri için 2016 yılında yayınlanması bekleniyor. Yapımcı ekipten ise oyunun yayımlanış tarihi ile alakalı bir detay verilmedi.

Oyunun yayınlanan oynanış videosunun bile insanı bu oyunu almaya sürüklediğini söylemek gerek. Anime hayranlarının da bu oyuna karşı boş kalmayacaklarını belirtmeliyim. 
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0