• Anasayfa
  • Oyun
  • John Boyega Battlefront'a Story Mode Gelmesini İstiyor

Star Wars Aktörü, EA'den İstekte Bulundu: "Hani Bu Oyunun Story Modu?"!

1
0
0
0
0
Star Wars: The Force Awakens filminde rol alan John Boyega (traitor), EA'den Battlefront'a Story Mode eklemesi konusunda istekte bulundu.
İnternet alemini kasıp kavuran ve inanılmaz hızlı bir şekilde tüm sektörlere sıçrayan Star Wars: The Force Awakens çoşkusu, hala tam olarak dinmiş değil. Bu coşkuyu körükleyen ve son birkaç senenin en iyi FPS oyunlarından birisine imza atan Electronic Arts, Battlefront sayesinde kendine büyük bir oyuncu kitlesi yarattı ve görünüşe göre bu oyuncu kitlesine The Force Awakens'tan tanıdığımız "Traitor" da (John Boyega) dahil.Kişisel Twitter hesabı üzerinden oyunu oynadığını gösteren bir tweet atan Traitor (bütün yazı boyunca ondan "Traitor" olarak söz edeceğim), bu tweet üzerinden EA'den bir talepte de bulundu. Oyunun story mode'unun yapılmasını isteyen Traitor, böylece kontrollere daha kolay alışılabileceğinden ve oyunun daha zevkli olabileceğinden bahsetti. Traitor'a dönüş yaparak "Oyundaki Missions'ı denedin mi?" şeklinde bir tweet atan EA, speeder bike ile Endor ormanlarında gezindiğiniz bölüme ve benzer bölümlerin varlığına dikkat çekti.
 
 


Ancak bunun yeterli olmadığı konusunda ısrarcı olan Traitor, EA'in İngiltere'de bulunan departmanını ziyaret etmek için istekte bulundu. Başarılı aktörün isteği kabul edilir mi, edilmez mi bilinmez. Fakat Battlefront oyuncuları, istedikleri şeyin bir ünlü tarafından dile getirilmiş olmasından dolayı oldukça memnun. İyi iş Traitor!Kaynak: Engadget 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0