• Anasayfa
  • Oyun
  • Star Wars Battlefront Betayı Herkes Oynayabilecek

Star Wars Battlefront Betayı Herkes Oynayabilecek

1
0
0
0
0
Star Wars Battlefront Betayı Herkes Oynayabilecek
Efsane film serisi Star Wars’un yeni oyunu olacak olan Star Wars Battlefront ile ilgili her gördüğümüz içerik bizi - en azından beni - biraz daha heyecanlandırıyor ve sabırsızlandırıyor.
Küçük; ama efsanevi görevler, devasa multiplayer savaşlar, 20 kişiye kadar karşılıklı savaştığınız hava çarpışmaları… peki oyunun kendisi acaba bu abartılı reklam heyecanından daha fazlasını yapabilecek mi?

Bu sorunun cevabını ilk öğrenenlerden biri olma imkanınız var; hem de ilk elden.

Evet! Star Wars: Battlefront’un betası herkese açık olacak.

Üstelik oynayacağınız oyun sadece basit bir beta multiplayer oyun olmayacak ve oyundaki her şeyden biraz da olsa faydalanabilip her şeyi test etme imkanına sahip olacaksınız.

Rekabeti seviyorsanız Hoth ya da Sullust gezegenlerinde, Walker Assault ya da Drop Zone oyun modlarını oynayabilecek veya daha bireysel bir oyuncu iseniz Survival Mission mod ile çevrim dışı tek kişi oynayabileceksiniz. Dilerseniz landan veya çevrimiçi co-op modu ile arkadaşlarınızla aynı görevi başarmak için çabalayabileceksiniz.

Electronic Arts, henüz betanın çıkış tarihi ile ilgili kesin bir açıklama yapmamış olsa da oyun camiasında çok temiz bir sicili olmayan ve çok daha iyi bilinmeyen bir firma olarak böyle bir adım atmış olması şüphesiz oyuncuların gözündeki değerini bir nebze de olsa artıracaktır.

Kesin tarih bilinmese de bu yılın sonlarına doğru Xbox One, PC ve Playstation 4 platformlarına çıkacak olan Star Wars Battlefront’un oynanış videosunu hala izlemediyseniz aşağıdan izleyip siz de meraklanabilirsiniz.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0