• Anasayfa
  • Oyun
  • Star Wars Battlefront’tan Bir Oynanış Videosu Daha Geldi

Star Wars Battlefront’tan Bir Oynanış Videosu Daha Geldi

0
0
0
0
0
Star Wars Battlefront’tan Bir Oynanış Videosu Daha Geldi
Star Wars serisinin belki de en çok merak edilen ve sabırsızlıkla beklenen oyunu olan Battlefront için Electronic Arts, muhteşem görünen bir oynanış video daha yayınladı.
Aşağıda izleyebileceğiniz video, oyunun kapalı alfa aşamasında olduğunu iddia ediyor; ancak görüntüler son derece iyi ve keskin görülüyor; ki bana bu haliyle verseler sabaha kadar oynarım.

Elbette videodan aynı zevki ve verimi almak için de 1080 p çözünürlükte ve saniyede 60 kare hızında izlemenizde fayda var; ki aksi taktirde videonun neden hesap makinesi ile çekildiğiniz sorgulayabilirsiniz.

Videoda Battlefront’un 20’ye 20 oynanan bir haritada Hoth gezegeninde Walker Assault adlı modu oynadıklarını görüyoruz ve 10 dakikalık video bizlere oyunun silah menüsünü ve pek çok üçüncü kişi açısından alınan görüntüyü sunuyor.
 

Battlefront ile ilgili bir başka gelişme ise daha önce -şurada- haberini yaptığımız Darth Vader temalı Playstation 4 ile, Battlefront’un da ön siparişe a.ılmış olması; ki isteyenler için konsolun fiyatı 450 Dolar olarak belirlenmiş.

Kasım ayında Xbox One, Playstation 4 ve Bilgisayar platformları için piyasaya çıkacak olan Star Wars Battlefront, bu sürecin öncesinde Ekim ayında tüm platformlar için bir açık beta sürecine girecek ve oyuncular Walker Assault, Survival ve henüz görmediğimiz yeni bir mod olan Drop Zone modunu oynayabilecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0