• Anasayfa
  • Oyun
  • Star Wars Battlefront'un Beta Çıkış Tarihi Açıklandı!!

Star Wars Battlefront'un Beta Çıkış Tarihi Açıklandı!!

0
0
0
0
0
Star Wars Battlefront'un Beta Çıkış Tarihi Açıklandı!!
Star Wars serisinin en yeni oyunu Star Wars Battlefront'un beta çıkış tarihi, herkesin oynayabileceği haberinden sonra nihayet açıklandı.
Star Wars serisi, kaliteli kurgusu ve zamanının ötesindeki olay anlatımı ile birlikte dünyanın en çok tanınan serilerinden birisi haline geldi. Birçok filmi ve oyunu bulunan serinin telif haklarına sahip olan Lucasfilm'in Disney tarafından satın alınmasından sonra Star Wars serisi, geçmişte yaşamış olduğu önlenemez yükselişini yeniden yaşamak için yenilenmeye başladı. Bu yükselişi sadece film sektöründe değil aynı zamanda büyüyen oyun sektöründe de yaşamak isteyen Disney, serinin yeni oyunu olan Battlefront'u çıkartacağını bildirmişti.

Aylar önce tanıtılan Star Wars Battlefront, sahip olduğu farklı oyun yapısı ve yüksek oyun kalitesi ile uzun zamandır oyuncuların yakın takibinde. Çoklu oynanabilme özelliğiyle birlikte serinin hayranlarına ilk defa yaşayacakları bir deneyimi yaşatmaya hazırlanan yeni oyunun beta sürümünün çıkış tarihi açıklandı.
 

Star Wars Battlefront'un beta sürümü, oyunun geliştiricisi olan DICE tarafından açıklanana göre 12 Ekim'de çıkacak. Oyunun beta sürümünde 40 oyuncu ile oynanabilen Walker Assault ve 16 kişilik Drop Zone modu bulunacak. Oyun PC, Xbox One ve Playstation 4 platformlarında oynanabilecek. DICE'ın belirttiğine göre oyun konsollarda 7GB alan kaplarken PC'de 11GB alana ihtiyaç duyacak. Star Wars Battlefront beta sürümü, sadece PC kullanıcılarına özel olarak 7 Ekim'de çıkacak. Oyunun beta sürümü herkese açık olacak.

Oyunun 17 Kasım tarihinde piyasaya sürülmesi bekleniyor, yani Star Wars: The Force Awakens filminden yaklaşık 1 ay önce.

Kaynak: Polygon 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0