• Anasayfa
  • Oyun
  • Star Wars Battlefront'un Beta Süresi Uzatıldı!

Star Wars Battlefront'un Beta Süresi Uzatıldı!

0
0
0
0
0
Star Wars Battlefront'un Beta Süresi Uzatıldı!
Star Wars'ın yeni oyunu Battlefront'un herkese açık olan beta sürümünün bitiş tarihi "ertelendi".
Son günlerin en çok konuşulan oyunlarından birisi olan Star Wars Battlefront, sahip olduğu özelliklerden dolayı şu an FPS kategorisinde en iyi oyunlar arasında gösteriliyor. Oyunun yapımcısı olan DICE'ın bundan birkaç ay önce açıklamış olduğu gibi oyun 8 Ekim'de açık beta sürümünde kullanıcıların indirimine sunuldu. 8 Ekim'den itibaren indirilebilen oyunun beta bitiş tarihinin, şaşırtıcı ve üzücü bir şekilde 12 Ekim olduğu açıklandı. Sadece 4 kısa gün için oynanmaya sunulan bu oyunun bu kısa deneme süresinin uzatıldığı bildirildi.

Aslında buna kayda değer bir "uzatma" demek yanlış olur fakat oyunun sadece 4 günlük oynanıma sunulduğunu düşünürsek her gün bizim için önemlidir. Dün gece saatlerinde yapılan açıklamaya göre Star Wars Battlefront'un beta bitiş tarihi 12 Ekim'den 13 Ekim'e uzatıldı. Bitiş süresine sadece 1 gün eklenmiş olan beta sürümünün 4 gün için oynanıma sunulduğunu düşünürsek bu %20 oranında bir artış demek.
 

Dün gece saatlerinde indirmeye çalıştığım fakat beta sürümünün bitiş tarihinin 13 Ekim olduğunu, yani indirsem de 1 gün oynayabileceğimi öğrendiğim Star Wars Battlefront'un bu kısa beta süresi, beni de oldukça etkiledi (Beta bitiş tarihini, 10GB boyutundaki oyunun %60'ını indirdikten sonra öğrendim). Oyunun sadece 8 Ekim'de indirilmeye sunulmasından bu yana yakaladığı üstün başarı, 17 Kasım'da gerçekleşecek çıkışında Battlefront'un oldukça ses getireceğini gösteriyor.

Bazı oyuncular tarafından "teknolojik Battlefield" olarak değerlendirilen Battlefront, çeşitli araçları kullanabilmeniz ve open-world tarzı savaş haritasından dolayı Battlefield'a benzetiliyor. Fakat birçok farklı özelliği bulunan bu oyunlardan hangisinin daha iyi olduğuna karar vermek size kalmış.

Kaynak: GameSpot 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0