• Anasayfa
  • Oyun
  • Star Wars Battlefront'un Gerçek Hayattan Ayırt Edemeyeceğiniz Kalitedeki Modu!

Star Wars Battlefront'un Gerçek Hayattan Ayırt Edemeyeceğiniz Kalitedeki Modu!

1
0
0
0
0
Star Wars Battlefront'un Gerçek Hayattan Ayırt Edemeyeceğiniz Kalitedeki Modu!
Bir YouTube kullanıcısı Star Wars Battlefront'un görüntü kalitesini artırdı ve oyunu tam anlamıyla gerçek hayata çevirdi.
Geçtiğimiz günlerde sadece birkaç günlüğüne open-beta olarak kullanıcılara sunulan Star Wars Battlefront, sahip olduğu oyun kalitesi, oyun içeriği, gerçekçiliği ve eğlencesiyle birlikte sadece 3-4 gün oynanabilmesine rağmen milyonlarca oyuncuyu kendine hayran bırakmıştı. Bu birkaç günlük oyun süresinden sonra oyunun erişimini kapatan ve bu sürede oyuncuların bulduğu hataların giderilmesini yapıp, oyunu kalıcı olarak açmak için çalışmalara başlayan EA DICE, oyunun içerisindeki hataları tespit etmek için ve büyük bir kitle kazanmak için oldukça mantıklı bir yola başvurmuştu.

Oyuna hayran kalan ve yeniden açılması için sabırsızlanan oyunculardan birisi olan Jack Mason (YouTube adıyla "jackfrags") oyunun 4K 60 fps videosunu oluşturup yayınladı. Bu videoda oyun içerisinde bulunan tüm haritaları, birçok silahı ve oyunun oynanış şeklini gösteren Jack Mason, oyunun 4K 60 fps ile çekilmiş görüntülerine "real life mode" adını verdi ve bu isimle yayınladı. Gerçekten de gerçek hayattan oldukça zor ayırt edilebilen bu gelişmiş mod, oyunun çıkışını sabırsızlıkla bekleyen oyuncuları (buna ben de dahilim) daha da fazla heyecanlandırdı.
 

Kaynak: Polygon 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0