• Anasayfa
  • Oyun
  • Star Wars Sanal Gerçeklik Oyununun Videosu Ortaya Çıktı!

Star Wars Sanal Gerçeklik Oyununun Videosu Ortaya Çıktı!

2
0
0
0
0
Star Wars Sanal Gerçeklik Oyununun Videosu Ortaya Çıktı!
HTC'nin sanal gerçeklik cihazı Vive için geliştirilen Star Wars Trials on Tatooine oyunun ilk trailer videosu yayınlandı.  Kısa görüntüler hem Star Wars hayranlarını hem de oyuncuları heyecanlandırmaya yetecek.
Giderek popülerleşen sanal gerçeklik ürünlerine yönelik özel yapımlar ortaya çıkmaya başladı. Buradaki haberimizde sizlere aktardığımız, HTC Vive için yapılan "Star Wars Trials on Tatooine" oyununun ilk trailer videosu ortaya çıktı. 

 Sinematik Gerçeklik Deneyimi

Videoda yer alan sahneler, Star Wars filminde yer alan sahnelerden çok farklı değil. Bu deneyimi VR cihazı ile yaşadığımızı düşündüğümüzde, oyunun yapımıcılarının “sinematik sanal gerçeklik deneyimi” iddialarının çok da abartılı olmadığını düşünüyorum. Sanal gerçeklik cihazları, özellikle bilim kurgu yapımlarında “gerçeklik” hissini bize çok daha fazla yansıtacaktır.
 

 HTC Vive için Star Wars Ne Zaman Geliyor?

HTC Vive için geliştirilen Star Wars oyunun detayları hakkında fazla bir bilgi yok. HTC’nin 4 Nisan tarihinde ilk teslimlerine başlayacağı Vive cihazının oyunu içerebileceğine dair söylentiler olsa da, bu noktada kesinleşmiş bir bilgi bulunmuyor. Eğer bu iddialar gerçek olursa, sanal gerçeklik cihazları yarışına HTC biraz daha güçlü başlayabilir.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0