• Anasayfa
  • Oyun
  • Oyun Dünyasının Yeni Fenomen Adaylarından: "Konuşmaya Devam Et ve Bombayı Etkisizleştir"

Oyun Dünyasının Yeni Fenomen Adaylarından: "Konuşmaya Devam Et ve Bombayı Etkisizleştir"

0
0
0
0
0
Steam üzerinden satışa sunulacak olan yeni parti oyunu Keep Talking and Defuse the Bomb (Konuşmaya Devam Et ve Bombayı Etkisizleştir) son derece ilginç bir oyun. Ekip halinde çevrimiçi olarak oynan oyunda amacınız süre dolmadan bombayı etkisiz hale getirmek.
Steam üzerinden satışa sunulacak olan yeni parti oyunu Keep Talking and Defuse the Bomb (Konuşmaya Devam Et ve Bombayı Etkisizleştir) son derece ilginç bir oyun. Oynayan kişi aynı zamanda ona yardım edecek bir eşe ihtiyaç duyuyor ve ekip çalışması kazanca giden yolu çiziyor. Oyunu kazanmak için arkadaşınızla etkili bir şekilde iletişim kurup hafızanızı zorlamalısınız.

Oyunu oynarken bomba ekranını görmeyen arkadaşınız size talimatları iletecek ve tercihen oyunu kazanmak için bomba patlamadan doğru düğmelerle oynayacaksınız.
Oyun VR ( sanal gerçeklik) destekli ve ekstra gerçeklik hissi için VR’ı tavsiye ediyoruz.Bu oyun daha önce çıkan bomba imha oyunlarından farklı olarak ekip çalışmasına dayalı. Oyunu kazanmak için iyi bir ekip olmak şart. Oyun partiler ve buluşmalar için eğlenceli görünse de bir noktadan sonra canınız sıkılabilir. Sonuçta her gün değişen çok az şey var.

Oyun beta sürecindeyken oyun severlerin beğenisine sunulmuştu. Oyunu şu ana kadar sadece bir kaç oyun sever başarıyla bitirdi. Geri kalan tüm oyuncular malesef bombanın patlamasını durduramadılar. İnternette canlı yayında bu oyunu oynayan bir grup ise dikkatleri üzerine çekti. Geçtiğimiz günlerde YouTube'a yüklenen video'da oyuncular son 71 sadisede bombayı etkisiz hale getirmeyi başardılar. Video şuana kadar yaklaşık 20.000 kez izlendi. Ekip çalışmasının ve oyuna sürekli kafa yormanın birebir örneğini gördüğümüz videoda oyuncular son ana kadar hiç pes etmediler. Video kadar yorumlarda çok konuşuldu. Bombayı etkisiz hale getirenlere derhan bir plaket sunulması ve hemen bomba imha uzmanı ilan edilmeleri gerektiği gelen yorumlardan sadece bir tanesi.Eğer sizde farklı bir oyun oynayıp gerilim yaşamak istiyorsanız arkadaşlarınızla birlikte Steam üzerinden oyunumuza ulaşabilirsiniz. Oyunla ilgili haberimizde bahsi geçen videoya ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0