Steam'de Dev İndirim: GTA Paketi 15 TL!

3
0
0
0
0
Steam yaz indirimlerinde muhtemelen çoğunuzun beklediği o indirim geldi çattı. GTA oyunlarında efsane indirim sizi bekliyor.
Tüm oyuncuların merakla beklediği, kimilerinin sırf bu dönem için para biriktirdiği, kimilerinin ise kısıtlı parasını hangi oyuna harcayacağını bir türlü seçemediği Steam yaz indirimi gelip çatı. Bugün üçüncü gününü yaşayan ve 4 Temmuz tarihine kadar sürecek olan Steam yaz indirimlerinin birinci, ikinci ve üçüncü gününde ön plana çıkan, kaçırmamanız gereken oyunları sizler ile paylaşmıştık.

Şimdi ise sizlere asıl bombayı sunuyoruz; geçen sene olduğu gibi bu seneki yaz indirimde de GTA oyunları paket halinde ciddi bir indirim ile sunulmuş durumda. GTA III, GTA IV, GTA: Episodes from Liberty City, GTA: San Andreas ve GTA: Vice City'i barındıran Grand Theft Auto Collection, normalde toplam fiyatı ile 122 TL. Ancak Steam'in yaz indirimi kapsamında bu paket, sadece 15 TL.Tabi ''ben paket almak istemiyorum'' diyenler için de GTA oyunlarında tekli olarak da ciddi indirimler söz konusu (örneğin GTA IV, 31 TL'den 7,75 TL'ye düşmüş durumda).

Dediğimiz gibi Steam yaz indirimleri, 4 Temmuz tarihine kadar devam edecek. Yani hala zamanınız var. Düşünün, taşının, Steam hesabınızı ona göre doldurun. 15 TL'lik pakete buradan ulaşabilirsiniz.
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0