• Anasayfa
  • Oyun
  • Steam’den Orcs Mus Die! 2 Oyununa %90 İndirim!

Steam’den Orcs Mus Die! 2 Oyununa %90 İndirim!

1
0
0
0
0
İndirimlerine son sürat devam eden Steam, Orcs Mus Die! 2 isimli oyuna paketleri dahil olmak üzere %90’lık bir indirim uyguladı.
Eğitim - öğretim zamanı işler kesat olduğundan mıdır bilinmez, Steam bu aralar ciddi anlamda indirim kampanyalarıyla oyun severlerin yüzünü fazlasıyla güldürüyor. Özellikle yeni yıla girdiğimiz andan itibaren Lunar New Year, 2K oyunları ve Sevgililer Günü’ne özel çok iyi indirimler yapan Steam, son olarak Orcs Must Die! 2’ye %90'lık bir indirim uyguladı.

Yalnız her güzel şeyin sonu olduğu gibi bu kampanyanın da bir son süresi var. Yarın (26 Şubat) saat 20:00’a kadar sürecek olan kampanyada Orcs Must Die! 2, Orcs Must Die! 2 - Complete Pack - 2, Orcs Must Die 2 - Complete Pack ve Orcs Must Die! Franchise Pack dışında oyun için indirebileceğiniz indirilebilir farklı içerikler de yer alıyor. İndirimden faydalanmak isteyenler, şuradaki bağlantıya tıklayarak oyun ve ilgili paketleri satın alabilirler. Eğer tüm paketlere sahip olmak isterseniz 55TL gibi bir fiyattan sadece 5.50TL'ye düşen Franchaise Pack'i satın alarak Orc Must Die! 2 ve  tüm ek paketlerine sahip olabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0