• Anasayfa
  • Oyun
  • Steam'in Büyük Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlıyor?

Steam'in Büyük Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlıyor?

0
0
0
0
0
Valve'in merakla beklenen Steam Yaz İndirimleri hakkında gün detayı ortaya çıktı.
Son dönemlerde online alışverişin artması ile beraber özellikle ülkemizde korsan oyunculuk oranı ciddi oranda azaldı. Steam, Origin ve PlayStore gibi platformların ortaya çıkması ile internet üzerinden yapılan oyun satın alımları ve oyunların bir çoğunun online altyapı ile çalışıyor olması sayesinde artan orjinal oyun oynama konusu, Steam'in belli dönemlerde uyguladığı indirimler ile de tavan yapıyor.

Kış, Noel, Paskalya, Yaz, Black Friday gibi dönemler başta olmak üzere birçok dönemde indirim uygulayan Valve'in her sene dört gözle beklenen indirim dönemi hep yaz indirimleri olmuştur. O sene çıkan ve fiyatı yüksek diye alınamayan oyunlar, geçen senenin AAA oyunları falan hep bu dönemde çatır çatır indirimlerini alınca cepte ne varsa yatırdığımız Steam'in yaz indirimleri de yaklaşıyor.Şu anda resmi bir bilgi gelmemiş olsa da Reddit'eki meşhur MrFreemanBBQ adlı kullanıcının verdiği bilgilere göre 23 Haziran 2016 TSİ 20:00'da başlayacak olan indirim şenliği 4 Temmuz 2016 TSİ 20:00'a kadar devam edecek.

"MrFreemanBBQ ne alaka?" diyecek olursanız hemen açıklayalım. Bu adamın Steam veya Valve ile doğrudan alakası yok. Fakat Reddit'e Steam konusunda nasıl olduysa uzman bir adam. Yani 2015, 2013 ve 2012 yaz indirimlerini doğru şekilde bir ay öncesinden bizlere aktarmasıyla güvenilirliğini kazanan MrFreemanBBQ, ne derse o olacak diye bekleniyor. Fakat yine de bu tarihler %100 doğru değil.

Ancak tam o dönemlerde başladığı için doğruluk oranı da oldukça yüksek. Bakalım bu indirim şöleni ile ne gibi oyunlar ile yaz aylarımızı harcayacağız. Siz şimdiden 23 Haziran'a göre para durumlarınızı hazırlayın, sonradan "Son kuruşlarım kaldı, şunu mu alsam bunu mu" diye düşüncelere düşmeyin.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0